Obsługa serwisowa

 

Posiadana komputerowa linia diagnostyczna MAHA umożliwia bardzo szybkie określenie stanu technicznego zawieszenia, amortyzatorów i układu hamulcowego we wszystkich samochodach osobowych i dostawczych do 3,5 t d.m.c. a więc elementów, które w największym stopniu decydują o bezpieczeństwie jazdy.

Będące na wyposażeniu serwisu komputery diagnostyczne „ATAL”, „MEGA-MACS”, „G-SCAN” oraz inne urządzenia kontrolno-pomiarowe umożliwiają zdiagnozowanie większości usterek występujących w nowoczesnych elektronicznych układach, w które jest wyposażony samochód.

Natomiast zatrudniona kadra mechaników posiadająca profesjonalne przyrządy i narzędzia usunie stwierdzone usterki, oferując części oryginalne lub zamienniki według uznania Klienta.

Firma planuje dalsze poszerzanie usług i doskonalenie obecnie wykonywanych. Aktualne informacje o zakresie i cenach świadczonych usług można uzyskać pod nr tel. 074/ 853-55-82; 74/ 853-74-75; 695-66-08-66.

Każda opinia - także krytyczna - na temat firmy jest dla nas bardzo cenna. Jeśli chcecie Państwo podzielić się z nami uwagami, będziemy bardzo wdzięczni - po prostu napiszcie do nas.

 

Strona główna Historia Działalność Obsługa serwisowa Przeglądy rejestracyjne Galeria Kontakt Forpol